Szczegóły Produktu
Place of Origin: Guangdong
Nazwa handlowa: GX
Orzecznictwo: CE
Model Number: GX-0131-2
Warunki płatności i wysyłki
Minimum Order Quantity: 1
Cena: Zbywalny
Packaging Details: wooden case
Delivery Time: 7 days
Payment Terms: 30% deposit,the balance paid before shipment
Supply Ability: 50 units per month
Capacity: |
6~8kg |
Warranty: |
1 Year |
Material: |
SUS304 Stainless Steel |
Temperature Range: |
-50℃ To +90℃ |
Voltage: |
220V/1PH/50~60HZ |
Product Name: |
Home Freeze Dryer |
Control System: |
PLC Control |
Display: |
LCD Display |
Capacity: |
6~8kg |
Warranty: |
1 Year |
Material: |
SUS304 Stainless Steel |
Temperature Range: |
-50℃ To +90℃ |
Voltage: |
220V/1PH/50~60HZ |
Product Name: |
Home Freeze Dryer |
Control System: |
PLC Control |
Display: |
LCD Display |
Naukowcy polegają na tej sucharce zamarzniętej w laboratorium ze względu na jej dokładność temperatury ± 1 ° C i stabilność pod próżnią.
| Wielkość | Średnie |
| System chłodzenia | Bitzer |
| System sterowania | Kontrola PLC |
| Metoda podgrzewania | Elektryczne ogrzewanie |
| Cykl zamrażania i suszenia | 24 do 30 godzin |
| napięcie | 220V/1PH/50~60HZ |
| Wymiary | 1100*800*1350 mm |
| Materiał | SUS304 ze stali nierdzewnej |
| Władza | 1600 W |
| Pojemność | 6 ~ 8 kg |
GX-6 Home Freeze Dryer by GX to wszechstronny urządzenie odpowiednie do różnych zastosowań zarówno w warunkach mieszkaniowych, jak i komercyjnych.