Szczegóły Produktu
Place of Origin: Guangdong
Nazwa handlowa: GX
Orzecznictwo: CE
Model Number: GX-0131-10
Warunki płatności i wysyłki
Minimum Order Quantity: 1
Cena: Zbywalny
Packaging Details: wooden crate
Delivery Time: 65 days
Payment Terms: 30% deposit,the balance paid before shipment
Supply Ability: 10 units/month
Rated Power: |
300KW |
Cooling System: |
Water Cooling |
Vacuum Level: |
<13Pa |
Chamber Size: |
12700*2600*3300mm |
Power Supply: |
220V/380V/3PH |
Drying Time: |
20~24hours |
Capacity: |
1000kg/batch |
Temperature Range: |
-50°C To +80°C |
Rated Power: |
300KW |
Cooling System: |
Water Cooling |
Vacuum Level: |
<13Pa |
Chamber Size: |
12700*2600*3300mm |
Power Supply: |
220V/380V/3PH |
Drying Time: |
20~24hours |
Capacity: |
1000kg/batch |
Temperature Range: |
-50°C To +80°C |
Jako bezpośredni komercyjny producent suszarek do zamrażania, produkujemy przemysłowe liofilizatory od 50 kg do 200 kg.zapewnienie, że otrzymasz maszynę, która przekracza oczekiwaniaNasze urządzenia do suszenia lodowego są znane ze swojej innowacyjności i trwałości.
Nasz asortyment 50-200 kg liofilizatorów przemysłowych jest zaprojektowany w oparciu o rzeczywiste zastosowania komercyjne.Zdobądź przewagę konkurencyjną z suszarkami do zamrażania, które są zbudowane dla wydajności, niezawodność i długoterminowa wartość.
| Nazwa produktu | Przemysłowa suszarka lodowa |
|---|---|
| Wielkość | Średnie |
| Wymiary | 3650*1700*2050 mm |
| Metoda podgrzewania | Elektryczne ogrzewanie + olej krzemowy |
| Zakres temperatury | -50°C do +100°C |
| Cykl zamrażania i suszenia | 18~22h (3 godziny tylko dla cukierków) |
| System chłodzenia | Kompresor Bitzer dwustopniowy |
| Poziom hałasu | ≤ 50 dB |
| Tryb działania | Sterowane przez PLC |
| Władza | 28 kW |
Produkt Industrial Freeze Dryer jest wyposażony w kompleksowe wsparcie techniczne i usługi zapewniające klientom bezproblemowe korzystanie z produktu.Nasz zespół wsparcia technicznego jest dostępny, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania lub obawy, które klienci mogą mieć na temat produktu, jego cechy i jego działanie.
Oferujemy szereg usług, aby pomóc klientom w uzyskaniu jak największej korzyści z ich przemysłowej suszarki lodowej, w tym:
Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub obawy dotyczące produktu lub jego wsparcia technicznego i usług, nie wahaj się skontaktować z nami.